skip to Main Content

Kontakt

Nasze drzwi, uszy i sale wykładowe są zawsze otwarte (a przynajmniej w godzinach pracy).

Skontaktuj się z nami

Strona: mexenglish.edu.pl
Telefon: 887 887 144
Adres: Dąbrowskiego 34, Iława

Nasza szkoła

887 887 144 maxenglish.edu.pl
O szkole

Zawsze dążymy do świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie!

Witamy w naszej szkole

Dzięki jasno określonym celom, do których dążymy, jesteśmy postrzegani jako lider nauczania języków obcych w Iławie. Wyjątkowe metody nauczania opracowane przez naszych lektorów pozwalają na łatwe i przyjemne przyswajanie wiedzy. Dzięki nim jesteś w stanie nauczyć się więcej, wykonując ćwiczenia językowe z przyjemnością i poczuciem dobrze wykorzystanego czasu.

Co nas wyróżnia

Wyjątkowe metody nauczania

Indywidualne podejście do każdego studenta

Profesjonalni lektorzy

Najwyższa efektywność

Dlaczego my?

Większość szkół językowych oferuje identyczny tryb nauczania dla wszystkich swoich studentów. Dlatego wielu uczniów nie radzi sobie z nauka języka angielskiego. My natomiast stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb każdego studenta. Wykorzystywane przez nas metody opracowane przez najlepszych lektorów i metodyków z całego świata pozwalają nie tylko na naukę, ale i zabawę językiem.

Najwyższa efektywność

Dzięki pełnemu oddaniu lektorów oraz stosowanych przez nich metod, możemy szczycić się jedną w najwyższych efektywności w kraju. I nie są to puste słowa – zbudowaliśmy naszą reputację na solidnej pracy, a stuprocentowa zdawalność międzynarodowych egzaminów oraz wysoki procent absolwentów wybierających studia lingwistyczne mogą poświadczyć ugruntowaną wiedzę oraz pasję, które przekazujemy każdemu uczniowi.

Nasz sukces – ludzie, których zatrudniamy. Poznaj nasz personel, dzięki któremu
MAX ENGLISH może szczycić się najwyższymi standardami nauczania w całym województwie.

Back To Top